У мерії Дніпра заявляють про перебільшену статистику COVID-19 щодо міста

У мерії Дніпра заявляють про перебільшену статистику COVID-19 щодо міста

21.11.20 09:45 0 45
Добова статистика захворюваності на COVID-19 у Дніпрі, яку оприлюднює міська влада, не збігається зі статистикою обласної влади – дані останньої завищені. Про це на брифінгу повідомив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міськради Андрій Бабський.

За його словами, за 18 листопада, за даними мерії, у місті було підтверджено тестуваннями близько 300 випадків коронавірусу, а за даними обласної влади, нових випадків у місті 600.

Бабський вважає, що обласна влада «умисно викривляє статистику», передаючи до Міністерства охорони здоров'я.

«Офіційно заявляю, що ця інформація – неправдива. Вчора у нас було підтверджено тестуваннями 296 випадків. Така ситуація прослідковується й декілька попередніх днів. Можна лише здогадуватися, для чого це робиться», – сказав посадовець.

Він також заявив, що може мати місце «зловживаннями з ПЛР-тестуванням» та «якась політична складова». За його словами, в обласній статистиці занижений показник одужання дніпрян – 5 600 людей з початку пандемії. За даними мерії, цей показник майже удвічі вищий.

Коментуючи заяву представника мерії Дніпра, голова обласної ради Святослав Олійник заявив, що також має сумніви щодо статистики з COVID-19, однак не уточнив, ідеться про применшення чи про перебільшення.

«З призначенням МОЗом близько трьох тижнів тому нового директора Дніпропетровського обласного лабораторного центру пана Вальчука у нас також виникають питання до достовірності статистики. Ми стривожені даною ситуацією і вважаємо це призначення помилковим», – заявив він.

В обласному лабцентрі цю заяву поки не коментують. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Від COVID-19 помер головний лікар дитячої лікарні Дніпра, частина медиків – на самоізоляції

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ