У поліції розповіли,як діятимуть у перший день штрафів за відсутню маску в транспорті і громадських місцях 

У поліції розповіли,як діятимуть у перший день штрафів за відсутню маску в транспорті і громадських місцях 

23.11.20 11:24 0 491
Голова Національної поліції України Ігор Клименко роз'яснив, якими будуть дії правоохоронців 21 листопада, коли вступлять у дію нові санкції за порушення карантину.

«Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не лише складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці виносити рішення стосовно фізичних осіб, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів. Але першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника», – пояснив Ігор Клименко.

За його словами, у суботу та неділю поліцейські по всій країні проводитимуть рейдові перевірки, аби проконтролювати дотримання суб'єктами господарювання рішення уряду щодо «карантину вихідного дня».

Відповідно до закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, передбачає накладення штрафу від 170 до 255 гривень.

Відповідний закон 19 листопада підписав президент Володимир Зеленський. Верховна Рада ухвалила його 6 листопада. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: В Україні з 21 листопада можуть штрафувати за перебування в будівлях і транспорті без маски

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі уряд ...

КОМЕНТАРІ