Як заявили у міністерстві з надзвичайних ситуацій Росії заявили, що внаслідок шторму найбільше постраждав Владивосток, де розташовано Тихоокеанський флот Росії. В області оголосили надзвичайний стан.
На фотографіях і відео зафіксовані десятки завалених ліній електропередач і стовпів, а також жителі міста, які вишиковуються у черги до переносних польових кухонь, щоб отримати гарячу їжу, питну воду і газ для приготування їжі.
Керівництво області заявило, що станом на 22 листопада близько 60 000 жителів Владивостока – приблизно одна десята населення міста – залишалися без електрики за температури нижче нуля.
Борис Кубай, представник місцевої метеорологічної служби, повідомив Agence-France Presse, що в деяких місцях лід, що покривав місто, був завтовшки 12 міліметрів – чого, за його словами, не спостерігалося в регіоні вже кілька десятиліть.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Україні вшанували День ...
Наступна новина: На Тернопіллі на ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав