Гідравлічні гайковерти: принцип роботи,переваги та області застосування інструменту

Гідравлічні гайковерти: принцип роботи,переваги та області застосування інструменту

28.11.20 11:21 0 1048

Гайковерти гідравлічного типу являють собою вузькоспеціалізовані інструменти, призначені для затягування та розкручування різьбових з'єднань (гайки, болти, анкера і т. д.). Конкурентною особливістю обладнання є можливість точного контролю / регулювання крутного моменту сили. Цим пояснюється широке застосування обладнання в промисловій і будівельній сфері. Далі, ми детальніше розглянемо його принцип дії, переваги та області застосування. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://technoforce.com.ua/, в якому його безпосередньо можна придбати.

Принцип дії та переваги інструменту

В якості приводу в гайковерті використовується гідравлічний насос або повноцінна станція. Принцип роботи інструменту заснований на трансформації поступального руху поршня в гідроциліндрі в крутний момент.

Для виготовлення корпусу обладнання використовується високоміцна сталь, що піддається антикорозійній обробці. Для приєднання гідравлічного інструменту до насоса застосовуються рукави високого тиску. Оперативність складання здійснюється за рахунок напівмуфт.

До основних переваг, якими володіє гідравлічний гайковерт, можна віднести:

  • граничну точність затягування з'єднань;
  • доступність контролю / регулювання крутного моменту;
  • можливість управління інструментом з дистанційного пульта.

У порівнянні з пневматичними та електричними моделями гідравлічний гайковерт має значно більшу технічною ефективністю. Тому застосування інструменту виправдано в професійних сферах.

Специфіка використання гайковертів в різних галузях

Гідравлічні гайковерти бувають двох типів — касетні та накидні. Обидва різновиди інструменту підходять для розкручування / закручування з'єднань в складних умовах, включаючи вузли під високим тиском. Перевагою касетних моделей є їх компактні габарити, що робить можливим використання обладнання в обмеженому просторі.

Гідравлічні гайковерти — оптимальне рішення для масштабних будівельних і промислових об'єктів. Вони дають можливість швидко та якісно здійснювати монтаж численних болтових з'єднань. Гідравлічний привід, що розвиває потужний крутний момент, робить інструмент незамінним для роботи зі сполуками, ураженими іржею.

Ще одна сфера застосування гідравлічних моделей — автомайстерні. В їхніх умовах обладнання стає головним помічником механіка практично у всіх технічних операціях з транспортом.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)
Попередня новина: Влада Києва заборонила ...
Наступна новина: «Білих хакерів» за гроші ...

КОМЕНТАРІ