Отруєний «Новачком» Скрипаль потребує постійної допомоги медиків – ЗМІ

Отруєний «Новачком» Скрипаль потребує постійної допомоги медиків – ЗМІ

02.12.20 09:37 0 412
Стан здоров'я колишнього співробітника ГРУ Росії Сергія Скрипаля, отруєного в березні 2018 року в британському місті Солсбері бойовою отрутою «Новачок», стабільний, але він потребує щоденної допомоги медиків. Це випливає з телефонної розмови дочки Скрипаля Юлії та її двоюрідної сестри Вікторії, стенограму якого опублікувала 1 грудня газета «Московский комсомолец». Звідки редакція отримала запис, видання не повідомляє, відзначаючи лише, що сама розмова відбулася 21 листопада.

Якщо вірити виданню, дзвінок із Великої Британії до Росії зробила Юлія на прохання батька, який захотів дізнатися у родичів із міста Ярославль, як почувається його 93-річна матір. Самому Сергієві Скрипалю, зі слів дочки, довго говорити важко: після отруєння у нього в горлі стоїть спеціальна трубка, яка допомагає йому дихати. Медики «чистять» її щодня, Скрипалеві «бракує повітря», і він періодично «закашлюється». Через це, за словами Юлії Скрипаль, колишній співробітник ГРУ змушений постійно жити з лікарем. Сама вона живе зараз окремо від батька і сподівається побачитися з ним на Новий рік.

Згідно зі стенограмою телефонної розмови, найбільшої шкоди отруєння «Новачком» завдало носоглотці Скрипаля. Чи відновиться вона, лікарі не прогнозують, оскільки, як висловилася Юлія, «раніше такого отруєння не було ні з ким».

Сама Юлія Скрипаль, яка теж отримала дозу «Новачка», майже повністю відновилася після отруєння. Якщо вірити розмові, з наслідків у неї залишилися тільки «проблеми з очима», а саме з «фокусуванням зору».

У телефонній розмові Юлія Скрипаль також розповідає, що її батько «відчуває дуже велику провину» за те, що дочка піддалася через нього смертельній небезпеці. При цьому Юлія вважає, що якби вона не приїхала тоді до батька погостювати, то він би загинув. «Був би він один, ніхто б його в будинку не знайшов», – каже донька Скрипаля. На її думку, колишнього співробітника ГРУ врятувало тільки те, що, отримавши дозу отрути, він вийшов разом із нею прогулятися – через це їх обох знайшли в непритомному стані на вулиці в людному місці. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євросоюз продовжив санкції проти Росії через застосування хімічної зброї

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Нагірний Карабах: армія ...
Наступна новина: ЄСПЛ присудив 21 тисячу ...

КОМЕНТАРІ