Це, уточнив він, прибутки від управління активами.
«Є власне діяльність з управління активами, ці кошти в будь-якому разі одразу потрапляють в державний бюджет. В цей період, за 10 місяців, 13 мільйонів гривень вже в бюджет потрапило. Це ще не кінець року. І це вже більше, ніж, наприклад, за минулий рік саме від управління активами (за 2019 рік АРМА безповоротно перерахувала до бюджету 10,94 мільйона гривень – ред.)», – зазначив Сигидин.
Він додав, що АРМА також має 600 мільйонів гривень на депозитних рахунках у державних банках, але ці кошти наразі не є власністю держави.
«У нас на депозитах розміщено 600 мільйонів гривень, на які нараховуються відсотки. Тільки відсотків нараховано більше ніж 50 мільйонів. Це і є потенційним прибутком для держави. Якщо буде вирок суду і буде конфісковано ці кошти, вони перейдуть одразу до державного бюджету», – уточнив очільник АРМА.
Водночас бюджет АРМА на 2020 рік склав 190,45 мільйона гривень. Сигидин пояснює, що частина функцій АРМА не може бути конвертована в доходи – наприклад, роботи з розшуку активів, в тому числі за кордоном, чи поточна управлінська діяльність. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Що з «Межигір'ям», холдингом Курченка і законопроєктами про повернення активів? Відповідає очільник АРМА
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Лукашенку і його синові ...
Наступна новина: Помер перший пілот,який ...