Комісії оглянула підключення систем подачі кисню до ліжок, ознайомилася з превентивними заходами щодо запобігання виникнення нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем.
«Люди повинні бути впевнені, що вони отримають медичну допомогу у будь-якому випадку. Тому мобільна група має на меті перевірити реальну картину у медзакладах області. Зокрема, ситуацію із підключенням кисню, скільки ліжок, чи у разі необхідності можна розгорнути додаткові ліжко-місця тощо», - каже заступник голови ОДА Віктор Устенко.
Відтак у Тернопільській центральній районні лікарні розгорнуто 45 ліжок, які стовідсотково забезпечені киснем. Також наявні електрогенератори, які у разі відключення електроенергії зможуть забезпечити повноцінне функціонування медзакладу.
«Ми задоволені рівнем надання допомоги хворим на коронавірус. Кисневих балонів - достатньо. Є електрогенератори та особа, яка відповідає за забезпечення електропостачання у медзаклад. Також аудит перевірив ситуацію із виплатами. Заборгованості із заробітною платою не має», - каже начальник управління охорони здоров'я Ольга Ярмоленко.
Як додала Ольга Ярмоленко, у разі виявлення порушень відповідальність нестиме керівник медзакладів. Однак наразі таких випадків не було. Мобільна група уже перевірила медзаклади у Кременці, Ланівцях, Шумську, Заліщиках, Гусятину, Борщові, Теребовлі та Тернополі.
Нагадаємо, Тернопільщина отримала другий транш субвенції на забезпечення киснем ліжок, передбачених на COVID-19. Це 23, 8 млн грн. Вони призначені виключно на підведення кисню та закупівлю кисневих концентраторів. Попередня субвенція становила 14,5 млн грн.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волонтерами для «людей на ...
Наступна новина: Космічна вантажівка SpaceX ...