Юристи Трампа пообіцяли боротися за «чесність виборів» після рішення суду щодо голосування в Пенсильванії

Юристи Трампа пообіцяли боротися за «чесність виборів» після рішення суду щодо голосування в Пенсильванії

10.12.20 11:28 0 413
Команда юристів президента США Дональда Трампа планує продовжити боротьбу за скасування результатів виборів 3 листопада, попри рішення Верховного суду США про відхилення позову щодо скасування перемоги Джо Байдена в Пенсильванії.

«Попри те, що ЗМІ відчайдушно намагаються оголосити, що боротьба закінчена, ми продовжимо відстоювати чесність виборів, поки законні голоси не будуть пораховані справедливо і точно», – йдеться у заяві юристів Дональда Трампа Руді Джуліані і Дженні Елліс.

У вівторок Верховний суд відхилив спробу республіканців визнати недійсними близько 2,5 мільйона бюлетенів, відправлених поштою в Пенсильванії, і таким чином оскаржити перемогу Джо Байдена в цьому штаті. Суд виніс короткий постанову, відхиливши позов, що був першим із десятків, які команда Трампа подала до суду.

Після оголошення рішення щодо Пенсильванії Верховний суд попросили розглянути ще один позов, на цей раз поданий Техасом. Позов, про який оголосив генеральний прокурор штату, республіканець Кен Пекстон, висунений проти чотирьох штатів – Джорджія, Мічиган, Пенсильванія та Вісконсин. У позові стверджується, що зміни, зроблені цими штатами у виборчих процедурах є «незаконними».

8 грудня закінчився так званий Safe Harbor Deadline, термін, протягом якого штати мали б завершити роботу з судовими позовами і перерахунком голосів. Цей термін встановлений законом від 1887 року. Дотримання крайнього терміну не є обов'язковим, але забезпечує впевненість у тому, що Конгрес не буде ставити під сумнів результати штату. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: США: республіканці Джорджії непокояться, що впертість Трампа зашкодить їхнім кандидатам

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині за ...
Наступна новина: Матч Ліги чемпіонів «ПСЖ» – ...

КОМЕНТАРІ