Росія: Путін уперше відреагував на суїцид журналістки Славіної

Росія: Путін уперше відреагував на суїцид журналістки Славіної

11.12.20 11:15 0 398
Президент Росії Володимир Путін 10 грудня вперше за понад два місяці прокоментував самогубство журналістки Ірини Славіної. Російський лідер сказав, що не розуміє, що стало причиною суїциду, якщо загибла не була навіть обвинуваченою в кримінальній справі.

Про смерть журналістки з міста Нижній Новгород, яка вчинила самоспалення, Путіна запитали на зустрічі з членами Ради з прав людини.

Член Ради Євген Мисловський у розмові з президентом Росії вказав на абсолютний, на його думку, непрофесіоналізм слідчого, який проводив у Славіної обшук у кримінальній справі, в якій вона була свідком. Мисловський сказав також про непрофесіоналізм керівництва слідчого, згадав залучення спецназу і виламування дверей у квартирі Славіної та звернув увагу на непростий психічний стан журналістки.

«Тобто ви сказали, що вона була психічно неврівноваженою людиною...», – зауважив Путін. Мисловський на це відповів, що «слідчий має думати, перш ніж щось робити, а їх відразу починають захищати». «Тобто, це не пов'язано безпосередньо з якимись зловживаннями з боку органів слідства чи дізнання», – уточнив Путін. На це його співрозмовник сказав, що ситуація пов'язана «з суто людським фактором». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Росії не порушили справу про доведення журналістки Славіної до самогубства

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині за ...
Наступна новина: На Тернопіллі уряд ...

КОМЕНТАРІ