Відтак в області зареєстровано 109 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, з них 97 діючих. З початку 2020 рік створено 1 СОК.
Загалом сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами надано послуг за перше півріччя 2020 року на суму 4,3 млн гривень 3528 членам кооперативів. Створено 36 постійних робочих місць. Членами кооперативів утримується 2334 голів ВРХ, що на 189 голів більше ніж минулого року та 966 голів свиней (+ 655 голів).
Через кооперативи реалізовано продукції на суму 11062,5 тис. гривень. Зокрема: 10675,5 тонн молока (+8777,5 тонн), плодів та ягід – 297,0 тонн (+188,4 тонни) та 90,0 тонн зерна (-161,9 тонни). Сфера збуту продукції в основному через ринки – 7,6 млн гривень, переробні підприємства на суму 3,2 млн гривень.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Києві відкрили ...
Наступна новина: Курс НБУ наближається до ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка