«25 грудня у східній та північно-східній частині країни значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця; у східних та південно-східних областях пориви вітру 15-20 метрів на секунду (І рівень небезпечності, жовтий)», – попереджають у рятувальній службі.
Читайте також: У Львові стався вибух у житловому будинку, двоє постраждалих
За даними Укргідрометцентру, 25 грудня налипання мокрого снігу очікується у Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській, Донецькій і Луганській областях, пориви вітру – на Херсонщині, Дніпропетровщині й Запоріжжі.
10 грудня, під час ожеледиці в Києві, поліція зареєструвала 503 повідомлення про дорожньо-транспортні пригоди. Внаслідок них загинули дві людини і шестеро були травмовані.
У Державній службі з надзвичайних ситуацій попередили, що погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. ФОТОГАЛЕРЕЯ: Ожеледь у Києві: столиця України перетворилася на «ковзанку» – фоторепортаж
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Судова адміністрація ...
Наступна новина: Проблеми «Укрпошти» треба ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?