Кожен стикався з ситуацією або чув від знайомих, що коли проводився переїзд до Києва, пошкодили меблі, розбили телевізор, просто порушили цілісність вантажу і т.д. Зазвичай причиною цього є те, що перевезенням займалися дилетанти, які не дотримались основних правил перевезення.
Звернувшись в компанію Trans Moving, перейшовши за посиланням: https://vivatrans.com.ua/organizatsiya-pereezdov/kvartirnyj-pereezd.html, подібного сценарію під час квартирного переезда можна уникнути. Адже грамотні фахівці дотримуються певних правил перевезення, які дозволяють виключити появи вм'ятин або інших пошкоджень під час перевезення.
Тонкости перевоза мебели: основные правила
Природно, меблі мають великі розміри і є досить дорогими, тому для транспортування потрібна грамотна підготовка - обов'язково потрібно готуватися до переїзду заздалегідь. Найбільше труднощів приносить саме складні по конфігурації розбірні меблі, наприклад, вбудовану шафу-купе спочатку потрібно демонтувати. Але зробити це потрібно так, щоб вона потім зібралася назад. Процедура розбору меблів іноді займає більше часу, ніж безпосередньо сам переїзд. З огляду на вартість меблів, на розбиранні не варто економити, а бажано довірити цю справу професіоналам.
Коли меблі демонтуються, то все потрібно правильно упакувати - стіни і двері потрібно обернути за допомогою поліетиленової плівки або пакувального паперу. Різні ящики, вішалки та білизняні кошики можна перевозити в гофрокоробці або плівці. Це визначається залежно від того, якою «начинкою» володіє шафа.
Якщо потрібно перевезення тумбочок, комодів та інших корпусних меблів, які не потребують розбору, тоді жодних проблем не виникне. Тут потрібно дотримуватися основного правила - потрібно надійно закріпити всі рухомі частини. Це особливо актуально для ящиків і дверей, які можуть відкриватися в самий невідповідний момент. Природно, всередині самих меблів не повинно бути сторонніх предметів - вони можуть зсередини зруйнувати шафу.
Аналогічно і м'які меблі можуть бути розбірними або нерозбірними. Якщо меблі розбірні, тоді просто окремі складові перевозяться у вигляді окремих частин. Зазвичай рама спинки, сидіння, боковини, подушки і т.д. Також потрібно пам'ятати про те, як розбирали, щоб потім самостійно зібрати, коли меблі буде доставлена в точку призначення.
Щоб крісло або диван після поїздки не виявився подряпаним або брудним, їх потрібно надійно захистити. З цією метою є пакувальні матеріали, які призначені для дбайливого захисту - вони на себе беруть весь удар.
Дотримуючись цих правил, ви зможете уникнути неприємностей під час доставки меблів, або мінімізувати їх. А якщо доставка буде проводитися професіоналами, тоді фахівці на себе візьмуть не тільки доставку, але також розбирання меблів, завантаження і розвантаження, а після і зберуть.