Триває процес передачі майна громадам Тернопільщини

Триває процес передачі майна громадам Тернопільщини

07.01.21 10:17 0 135
У Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань передачі об'єктів майна з району в громади. Участь у засіданні взяв заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук.

«Цілий ряд європейських країн пройшли процес об'єднання громад, і це дало серйозний поштовх розвитку для їхньої економіки. на власному досвіді, ми бачимо результати реформи. Громади активно розвиваються, будуються нові навчальні заклади, школи, дитсадки, дороги. Райони стали дієвим рівнем організації влади на місцях, які виконують конкретні завдання, покладені на виконавчу владу», - зазначає Ігор Гайдук.

Під час засідання обговорили питання про передачу об'єктів районної комунальної власності громадам. Попередньо була створена група, яка здійснює контроль з передачі майна.

Додамо, команда Мінрегіону впровадила щотижневий моніторинг передачі комунальної власності до новостворених РДА. На минулому тижні були проведені наради щодо передачі та прийняття медичних та культурних об'єктів у комунальну власність.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Укрпошта» запустила ...
Наступна новина: Поліція в Гонконгу ...

КОМЕНТАРІ