Зниження показників захворюваності не повинні нівелювати серйозність коронавірусної небезпеки,- голова Тернопільської ОДА

Зниження показників захворюваності не повинні нівелювати серйозність коронавірусної небезпеки,- голова Тернопільської ОДА

12.01.21 08:41 0 37
Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш розповів про нові карантинні обмеження, що діятимуть від на території України.

Весь минулий тиждень соцмережі обговорювали, введуть їх чи ні, посилять, перенесуть чи скасують. І ми постійно наголошували на тому, що ситуація з COVID в країні розвивається, згідно з прогнозами, - йдеться у повідомленні голови ОДА на його сторінці у фейсбуку.

Зменшення кількості хворих у попередній період було прогнозоване РНБО і стало можливим завдяки впровадженим карантинним заходам, зокрема й карантину вихідного дня. Попри заяви окремих скептиків, обмеження дали очікуваний результат. Але надалі спеціалісти прогнозують зростання захворюваності на COVID, тому нам зараз важливо локалізувати інфекцію.

6 січня у світі зареєстровано рекордну добову кількість випадків коронавірусної хвороби - 781 833. Тому статистичні цифри на Тернопільщині не повинні вводити в оману та нівелювати серйозність коронавірусної небезпеки. На жаль, хвороба не відступає.

Цеи? карантин пом'якшении? і не такии? жорсткии?, як веснянии? локдаун. Він стосується здебільшого тих сфер життєдіяльності, де найвищий ризик поширення інфекції. Поряд з тим, працюватимуть громадський транспорт, стратегічні підприємства, дитячі садочки, магазини, які продають продукти харчування, засоби гігієни та побутову хімію. Кафе та ресторани працюватимуть на винос.

Закликаю усіх бути відповідальними і ретельно дотримуватися карантинних заходів. У світле свято Різдва давайте не забувати, що найвищим проявом любові є турбота один про одного.

Держава потурбувалась про малий та середній бізнес під час карантину. Тисячі підприємців отримали компенсацію у 8 тисяч гривень через втрачений прибуток у період зимового локдауну. Тернопільщина увійшла у ТОП- 5 регіонів України за співвідношенням укладених договорів у рамках "Державної програми доступних кредитів 5-7-9" до зареєстрованих у регіоні малих та середніх підприємств. Таким чином Уряд робить все можливе, аби взяти на себе частину збитків бізнесу нашої області.

Впевнений, спільними зусиллями ми вбережемо наших громадян від вірусної небезпеки, - наголосив Володимир Труш.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ