Турецькі медіа повідомляють, що Гюра і Фідана затримали після повернення на батьківщину, допитали та наразі тримають під арештом.
У Туреччині на Самета Гюра і Саліха Фідана, ймовірно, очікує жорстоке поводження, заявив директор офісу Freedom House в Україні Метью Шааф у відповідь на запит Радіо Свобода.
Він підкреслив, що Україна має правові зобов'язання не видавати людей до тих країн, де вони можуть зіткнутися з тортурами чи порушенням своїх прав.
«Можна із впевненістю припустити, що у Туреччині Гюр та Фідан не отримають справедливого суду та захисту своїх прав. Депортувавши Гюра та Фідана, Україна посприяла сучасній кампанії транснаціональних репресій проти тих, кого сприймають як політичних опонентів турецької влади», – підкреслив Шааф.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У тернопільському музеї ...
Наступна новина: У ІV-му кварталі 2020 року ...
LiqPay для Shopify: зручна оплата українських ...
Какая нужна страховка для въезда в Украину иностранцу?
Прибирання квартир перед заселенням: що краще очистити до появи меблів, коробок і особистих речей