Вакцина Sinopharm викликала суперечки в багатьох країнах Зазоду. Китай схвалив цю вакцину до використання наприкінці минулого року, не навівши, втім, даних про її дієвість, хоч розробник заявляв про 79 відсотків ефективності. Це значно нижче за ті 95 відсотків, про які повідомляють щодо вакцин західного виробництва – Pfizer/BioNTech і Moderna.
Сербія, яка минулого тижня отримала 1 мільйон доз вакцини Sinopharm, підтримує тісні зв'язки з Пекіном, а китайські компанії вклали мільярди євро в цю країну на Західних Балканах.
Сербія, яка має і тісні зв'язки з Росією, почала 6 січня використовувати також російську вакцину Sputnik-V, попри відсутність масштабних клінічних випробувань.
Сербія і Білорусь – єдині європейські країни, які використовують російську вакцину, яка не має схвалення Європейського агентства з лікарських засобів чи Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Сербія запустила свою програму з вакцинації проти коронавірусу з використанням вакцини Pfizer-BioNTech в грудні, втім поставки цієї вакцини наразі обмежені, тому країна прагне диверсифікувати поставки вакцин. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Влада Росії заявила, що Туркменистан зареєстрував вакцину Sputnik V
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: СКУ відзначив «потужність» ...
Наступна новина: Почему стоит купить ...
КОМЕНТАРІ
детальніше ласка
Сайт просто замечательный, порекомендую всем знакомым!
улыбнуло с утречка
улыбнуло с утречка
Я звичайно, мало, що тямлю в даній темі, але постараюся осилити.
Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.
круто
После прочтения даже мне тема стала интересна.
Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
Досить цікава і пізнавальна тема
Да, довольно интересная статья.
ну, нічо так ... в загальному.
я в захваті від Вашого стилю
Очень познавательно, респект