У Литві пропонують розширити санкційні списки щодо Білорусі і на виконавців зловживань

У Литві пропонують розширити санкційні списки щодо Білорусі і на виконавців зловживань

24.01.21 11:58 0 430
У Литві пропонують розширити санкційні списки щодо Білорусі, додавши до чільних посадовців також і виконавців зловживань, таких, як працівники спецзагонів міліції чи судді, які судять демонстрантів, сказав в ексклюзивному інтерв'ю Радіо Свобода новий міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс.

«Думаю, треба звернути увагу на тих, хто порушує права інших людей. Я маю на увазі цю воєнізовану поліцію, «ОМОН» (із рос. «Відділ міліції особливого призначення» – ред.). Також треба звернути увагу на суддів, які садять людей під арешт у всіх цих псевдосудах. І я думаю, що цю групу людей можна додати до «чорного списку» ЄС», – сказав він.

«Думаю, це було б дуже сильним сигналом, що не тільки провідні політики, які ухвалюють найважливіші рішення, потрапляють під санкції в Європі, а й ті, хто реально завдає людям болю на вулицях, хто б'є їх, порушує їхні права, ув'язнює їх, хто позбавляє їх прав. Думаю, це було б сильним сигналом», – наголосив міністр.

За його словами, в Литві зараз працюють над пакетами свідчень про такі групи людей, які є в цій країні. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЄС має надати більше енергії відносинам із Україною й іншими членами «Східного партнерства» – голова МЗС Литви

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Росії відкрили ...
Наступна новина: У Запоріжжі в День ...

КОМЕНТАРІ