Міжнародна федерація з п’ятиборства не проводитиме чемпіонат світу в Білорусі влітку 2021

Міжнародна федерація з п’ятиборства не проводитиме чемпіонат світу в Білорусі влітку 2021

24.01.21 08:07 0 148
Міжнародна федерація з п'ятиборства (UIPM) заявила про перенесення Чемпіонату світу, який мав відбутися влітку 2021 року в Білорусі. Про це Федерація повідомила 22 січня.

«Виконавча рада Міжнародної федерації сучасного п'ятиборства (UIPM) проголосувала за перенесення Світових чемпіонатів UIPM із п'ятиборства та лазер-рану в Мінську», – йдеться в повідомленні організації.

Очікується, що змагання, яке має стати кваліфікаційним для Олімпійських ігор у Токіо 2020 року, відбудеться в ті ж дати – з 7 по 13 червня – в іншій локації. Її обіцяють повідомити найближчими днями.

Читайте також: У Литві пропонують розширити санкційні списки щодо Білорусі і на виконавців зловживань

Виконавча рада UIPM схвально оцінила організацію змагань, за яку відповідала Білоруська федерація сучасного п'ятиборства, і висловила намір провести чемпіонати в майбутньому.

Водночас, як заявив президент Федерації Клаус Шорманн, керівництво установи «уважно стежило за подіями в Білорусі останніми місяцями та оцінювало можливість» провести змагання відповідно до попереднього плану. Зокрема враховувалися санкції, накладені Міжнародним олімпійським комітетом на білоруський комітет.

Зрештою, йдеться в заяві, після детального обговорення рада вирішила не проводити чемпіонати в Мінську цього літа.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ