Популярність Віагри в Україні

Популярність Віагри в Україні

29.01.21 10:03 0 312

Будь-який чоловік відчуває впевненість та мужність до тих пір, поки в нього не виникають проблеми з потенцією (чоловічою силою). А при виникненні таких розладів, представник сильної статі замикається в собі та починає комплексувати. Та цього робити категорично не слід, адже нині є дуже багато засобів, які здатні повернути чоловічу силу. І одним з них є Віагра. Нумо розгляньмо його детальніше.

Віагра: що це таке?

Віагра — це перші дієві ліки, винайдені для боротьби з імпотенцією. В Україні, як і в інших країнах світу, Віагра має значний попит серед широкого кола споживачів чоловічої статі. Цей препарат є ефективним засобом, що підвищує потенцію і відновлює еректильну функцію. Попри те що сьогодні вже було випущено чимало поліпшених аналогів цього препарату, багато чоловіків залишаються відданими шанувальниками саме синіх таблеток.

Оригінальна Віагра завжди відрізнялася високою вартістю, у зв'язку з чим була доступна не кожному чоловікові, який страждає від проблем з потенцією. З цієї причини деякі фармацевтичні компанії почали займатися виробництвом якісних замінників препарату. Так на світ з'явився дженерик Віагра — ефективний і доступний аналог брендових таблеток, що виготовляється в Індії. До речі, в Україні аналоги Віагра за вигідною ціною можна купити в інтернет-аптеці https://viagrushka.com.ua/. Тут представлений великий вибір якісних засобів для підвищення потенції:

  • Cialis;
  • Levitra;
  • Cenforce;
  • Cenforce-D;
  • Cenforce FM.

Властивості та дія дженериків

Аналог Віагри створений на основі того ж активного компонента, що й оригінал. Головною діючою речовиною в обох випадках виступає силденафілу цитрат — інгібітор фосфодіестерази 5 типу. Його вплив на чоловічу статеву систему полягає в збільшенні рівня оксиду азоту, який викидається в кров при виникненні статевого збудження.

Внаслідок підвищення концентрації цієї речовини відбувається розслаблення стінок судин статевих органів, посилюється приплив крові до малого тазу. Стійка ерекція після прийому таблетки настає в результаті кровонаповнення печеристих тіл статевого члена. Дія засобу можна спостерігати вже через 40-60 хвилин після застосування. Статевий член залишається збудженим протягом 4-6 годин.

Дженерик Віагра, як і оригінальний препарат, впливає на фізіологічні процеси, тому діє тільки за умови наявності статевої стимуляції та не стимулює ерекцію штучним шляхом.

Висновки

Віагра та її аналоги є дуже популярними засобами серед чоловіків не тільки старшого, а й молодого віку. Таблетки успішно усувають як незначні, так і яскраво виражені розлади еректильної функції. Позитивний ефект від препарату відзначається у 95% пацієнтів, що приймають даний засіб.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 5)
Попередня новина: Баскетбол: «Дніпро» ...
Наступна новина: Росія: брата Навального і ...

КОМЕНТАРІ