У церемонії відкриття центру моніторингу 30 січня взяли участь високопосадовці з оборонних відомств Росії, Туреччини й Азербайджану, повідомляє азербайджанська державна інформагенція Azertac.
За словами міністра оборони Туреччини Хулусі Акара, у центрі, розташованому в Агдамському районі, працюватимуть один турецький генерал і 38 офіцерів. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Президент Азербайджану хоче збудувати міжнародний аеропорт поблизу Нагірного Карабаху у 2021 році
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Телеканал «Київ» ...
Наступна новина: У Запоріжжі СБУ проводить ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим