На Тернопіллі у 2021 році дофінансують будівництво спорткомплеку в Бережанах

На Тернопіллі у 2021 році дофінансують будівництво спорткомплеку в Бережанах

05.02.21 13:12 0 60
03 лютого 2021 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Дем'янчука І. Р. відбулося чергове засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку. На засіданні прийнято рішення щодо дофінансування у 2021 році проєкту ,,Будівництво спорткомплексу по вул. І. Франка, 8 в м. Бережани”.

А також розпочато процедуру оцінювання проєктів, поданих на конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку у 2021 році за 4-ма технічними завданнями регіональної стратегії, які погоджено з Мінрегіоном України:

1.40. Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт каналізаційних очисних споруд і мереж, очисних споруд зливової каналізації у населених пунктах області та в комунальних підприємствах, установах та організаціях спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

1.18. Будівництво, капітальний ремонт та реконструкція спортивних споруд області.

1.25. Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та модернізація закладів освіти області.

2.41. Модернізація закладів професійно-технічної освіти та створення умов для підвищення якості підготовки трудових ресурсів регіону шляхом запровадження та поширення дуальної освіти.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Британський регулятор ...
Наступна новина: Поліція М’янми висунула ...

КОМЕНТАРІ