Всеукраїнська школа онлайн,освітні серіали та підключення до інтернету,- Михайло Федоров про роботу Мінцифри у сфері шкільної освіти

Всеукраїнська школа онлайн,освітні серіали та підключення до інтернету,- Михайло Федоров про роботу Мінцифри у сфері шкільної освіти

05.02.21 13:22 0 50
Міністерство цифрової трансформації активно розробляє цифрові продукти для онлайн-освіти та веде перемовини з видатними розробниками технологічних рішень про надання безкоштовного доступу до них для вчителів та учнів. Про це Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів виданню РБК-Україна.

"Мінцифри розуміє всю важливість дистанційної освіти та готове працювати над вирішенням відповідних проблем в Україні. Ми обов'язково будемо адвокатами усіх вчителів, щоб усі мали можливості та рівний доступ до якісної дистанційної освіти. Без цього неможливо побудувати цифрову державу", - пояснив Михайло Федоров.

У грудні 2020 року Мінцифри разом із партнерами запустили Всеукраїнську школу онлайн — платформу для дистанційного та з навчання для учнів 5-11 класів, яка є частиною глобальної ініціативи з цифрової грамотності, — «Дія.Цифрова освіта». Зараз команда шукає фінансування для того, щоб продовжувати удосконалювати платформу.

Крім цього, Мінцифри запустило освітній курс, що має на меті допомогти вчителям користуватися цифровими продуктами для дистанційної освіти. Він став одним з найпопулярніших на платформі — його пройшли понад 40 тисяч вчителів. Для них також створили чат підтримки, що модерувався цілодобово, — до нього увійшли 3 тисячі вчителів.

Спільно з МОН Мінцифри також працює над впровадженням елементів цифрової освіти у школах на базі уроків інформатики. Цифрових навичок навчатимуть і дітей, і вчителів. Аналогічний курс запустять і в університетах.

Михайло Федоров розповів про ще один важливий напрям роботи — підключення до швидкісного інтернету соціальних об'єктів у сільській місцевості: "Ми спілкувалися з МОН та усіма керівниками обласних адміністрацій і вирішили невикористану субвенцію на освіту перенаправити на підключення шкіл до інтернету".

За його словами, у бюджеті на 2021 року закладено 500 мільйонів грн на підключення до інтернету соціальної інфраструктури. Цього року Мінцифри підключить 6 тисяч таких об'єктів, більшість з яких — школи. Для цього Міністерство розробило план, який незабаром ми оприлюднимо.

#КабінетМіністрів #ОфісПрезидента

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Поліція М’янми висунула ...
Наступна новина: Малюська: арбітраж ...

КОМЕНТАРІ