На Тернопіллі ми цінуємо кожен внесок благодійників,які допомагають нашим медичним закладам,- Володимир Труш

На Тернопіллі ми цінуємо кожен внесок благодійників,які допомагають нашим медичним закладам,- Володимир Труш

10.02.21 14:04 6 128
Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш вручив Орден Святого Пантелеймона керівникові благодійного фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд» (Німеччина) Пітеру Регеру.

«За підтримки Пітера Регера та БО «Фонд Благодійність» проводять щорічне оснащення медичних закладів. У час пандемії, коли медицина стикнулася із невідомим вірусом, благодійний фонд продовжував підтримувати наших медиків, - каже Володимир Труш. – Мало іноземців, які від щирого серця прагнуть допомогти Україні, зокрема Тернопільщині. Однак Пітер Регер завжди готовий відгукнутися і допомогти. Не словами, а діями, він підтверджує, що немає нічого важливішого за людське життя».

Як зазначив очільник області, з Пітером Регером та БО «Фонд Благодійність» буде продовжуватися співпраця й надалі.

«Починаючи благодійну діяльність, я ніколи не ставив собі цілі - нагороди чи трофеї. Ми робимо це від щирого серця. Спільна праця нас зблизила. І ми полюбили українців, зокрема Тернопільщину», - каже Пітер Регер.

Додамо, що благодійна організація «Гуманітарна допомога міста Білефельд», яку очолює Пітер Регер, упродовж 25 років допомагає лікарням і медикам України. Кожного року представники цієї структури спільно з іншими меценатами доправляють до України медичне обладнання та медичний матеріал, ліжка й інші меблі для лікарні, одяг, взуття, продукти харчування та інші вантажі. Цю допомогу розмитнюють і роздають різним організаціям соціального захисту та малозабезпеченим людям. Митна вартість цієї допомоги у середньому за рік складає майже 240000 євро, а середня сума ваги гуманітарних вантажів – 170000 кілограмів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У КМДА розповіли,скільки ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
hashtagwow - 10.02.21

ну что тут скажешь…

аватар країна
mosomorh - 10.02.21

мудро

аватар країна
Barnstormer - 10.02.21

Знакомый стиль...

аватар країна
maevskayal - 10.02.21

Звідки берете інфу для постів якщо не секрет?

аватар країна
Zeddikys - 10.02.21

Портал просто супер!

аватар країна
Woglinde - 10.02.21

Клас! Респект автору!