Молодь Тернопільщини може взяти участь у ХІХ Всеукраїнському фестивалі мов та культур

Молодь Тернопільщини може взяти участь у ХІХ Всеукраїнському фестивалі мов та культур

11.02.21 12:12 0 39
У рамках Всеукраїнського фестивалю мов та культур молодь Тернопільщини може позмагатися у співах, драматургії, віршуванні. У зв'язку з пандемією COVID-19 конкурс відбуватимуться онлайн.

ХІХ-й Всеукраїнський фестиваль мов та культур проводиться серед представників таких вікових категорій: «Вихованці дошкільних освітніх закладів»; «Учні початкової, середньої і старшої школи» (пісенний конкурс «Кольори голосів» у межах (UFLC) Всеукраїнського фестивалю мов та культур); «Студенти вищих навчальних закладів». Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті www.uflc.org.ua не пізніше таких дат: вихованці дошкільних освітніх закладів – до 20.04.2021 року; учні початкової, середньої і старшої школи (пісенний конкурс «Кольори голосів» у межах (UFLC) Всеукраїнського фестивалю мов та культур) – до 08.03.2021 року; студенти вищих навчальних закладів – до 09.05.2021 року.

Учасник, який посяде перше місце на пісенному конкурсі для учнів початкової і середньої школи, здобуде право представляти Україну на співочому конкурсі «Кольори голосів», ініційованому організаторами Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Казахстан: чоловіка ...
Наступна новина: Український військовий ...

КОМЕНТАРІ