Німеччина заявляє, що оголосила «персоною нон грата» співробітника російського посольства в Берліні. У німецькому МЗС наголосили, що рішення Москви вислати європейських дипломатів «не було виправдане жодним чином», оскільки співробітник посольства Німеччини діяв в межах своїх прав і у відповідності до Віденської конвенції, щоб «проінформувати себе про розвиток подій на місці».
Уряди Швеції та Польщі зробили аналогічні заяви.
«Ми проінформували російського посла, що людину з російського посольства попросили залишити Швецію. Це чітка відповідь на неприйнятне рішення видворити шведського дипломата, який лише виконував свої обов'язки», – написала міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде у твітері.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: За рік смертність у Росії ...
Наступна новина: «Ігри нескорених»: ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим