«За даними слідства, військовослужбовці підозрюються у порушенні керівних документів та розташуванні підпорядкованих їм підрозділів у безпосередній близькості до складу ракетно-артилерійського озброєння сектору «А» у м. Сватове. Також вони не забезпечили належного розміщення кожної одиниці бойової та іншої техніки на нормативно-встановлених відстанях одна від одної та не провели передбачених інженерних робіт по облаштуванню капонірів, окопів для безпечного збереження озброєння та захисту від ураження. Внаслідок цього стало можливим знищення ввіреної їм військової техніки під час пожежі на території об'єднаного складу ракетно-артилерійського озброєння у м. Сватове, що призвело до детонації боєприпасів. Державі заподіяно понад 18 млн грн майнової шкоди», – йдеться в повідомленні ОГП. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Рада продовжила роботу ТСК, яка розслідує пожежі на артилерійських складах
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 166 нових випадки ...
Наступна новина: Фестиваль гігантських ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим