Кремінь розповів,де найбільше порушують закон про мову

Кремінь розповів,де найбільше порушують закон про мову

14.02.21 09:07 0 145
Найбільше скарг про порушення мовного законодавства надходить від мешканців Києва та Київської області. Про це заявив у фейсбуці уповноважений Верховної Ради із захисту державної мови Тарас Кремінь.

«З 16 січня по 11 лютого 2021 року до уповноваженого із захисту державної мови щодо захисту прав на отримання інформації та послуг державною мовою, усунення перешкод та обмежень у користуванні державною мовою, надання консультацій та додаткової інформації звернулося 605 громадян з різних куточків України. Найбільше звернень та скарг продовжує надходити із Києва та Київської області (276)», – написав Кремінь.

Мовний омбудсман зазначив, що у східних, південних та західних областях України – незначна кількість можливих порушень (наприклад, Луганська область – 7, Миколаївська – 6, Донецька – 4, Тернопільська – 4, Херсонська, Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська, Хмельницька по 2 звернення). ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євросоюз закликає Україну виконати рекомендації Венеційської комісії щодо мовного законодавства

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Росії заарештували ще ...

КОМЕНТАРІ