Ведуча ТСН Марічка Падалко вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week у незвичайному одязі

Ведуча ТСН Марічка Падалко вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week у незвичайному одязі

17.02.21 11:11 0 235

На Ukrainian Fashion Week дизайнерка зі Львова представила колекцію з еко-одягу. Відома українська ведуча Марічка Падалко взяла участь у показі.

Молода дизайнерка Maрія Старчак представила свою нову колекцію «ARMOR».  Концепція колекції побудована на двох складових. Перша – це техніка апсайклінг, надання життя старим речам. Друга – про права людей і їхню рівність. Свою роботу дизайнерка назвала: «Маніфест про дотримання прав людини незалежно від зовнішності, національності або гендеру».

Основою колекції дизайнерки стали чоловічі піджаки зі секонд-хенду, яким Старчак дала нове життя.

«Чищу їх і адаптую під сучасний дизайн», - розповіла дизайнерка.

Саме у перероблених під сукні, сорочки, топи піджаках на подіум вийшли моделі, які показали, як можна носити старі речі і при цьому виглядати модно, сучасно та стильно. Серед них була громадська активістка, чемпіонка світу з пара-карате Ульяна Пчьолкіна, актора, учасниця Жіночого кварталу Тетяна Песик, креативний продюсер Олексій Гладушевський.

Однією з моделей стала Марічка Падалко - відома українська ведуча ТСН на 1+1.  Телезірка зізналась, що у такому образі вона вперше.

«Я звикла у новинах бути дуже затиснутою у свої сукні у прямому і переносному значенні цього слова, а тут присутнє відчуття якоїсь свободи. Окрема повага дизайнеру, що в епоху гонитви за новими речами і низької еко відповідальності, яка лише пробуджується, всю свою колекцію Марія створила із вживаного гардероба, апсайклінг», - прокоментувала  Падалко.

На подіум Марічка  вийшла у чоловічому піджаку, який був зроблений під сукню, з правої сторони одяг прикрашала довга бахрома з еко-шкіри на одній кишені, довершенням образу став широкий пояс на талії.

Зазначимо, що апсайклінг – це креативне вторинне використання, перетворення відходів в предмети мистецтва, побутові вироби, аксесуари, одяг. На відміну від вторинного перероблення, не вимагає додаткових виробничих витрат на промислове перероблення. Завданнями апсайклінгу є привернення уваги громадськості до питань екології, зменшення кількості сміття і виховання культури відповідального споживання. Техніка апсайклінгу зараз на хвилі популярності у всьому світі. Колекції з вживаних речей створюють дизайнери з Італії, Франції, США

Організатор Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська переконана, що інклюзія важлива:

«Мені приємно, що українська і світова фешн індустрія завжди були на вістрі вирішення цих проблем або хоча б оголошували , що така проблема в світі існує».

Разом з Марічкою та професійними моделями на подіум вийшли люди, які у реальному житті щодня зіштовхуються зі стереотипами, що вони не такі: залежно від кольору шкіри, зросту, ваги, своїх фізичних або інших особливостей.

Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 6)
Наступна новина: Для опорних лікарень ...

КОМЕНТАРІ