iPhone 8 і 8 Plus: основні плюси

iPhone 8 і 8 Plus: основні плюси

18.02.21 13:17 0 256

Ажіотаж навколо виходу ювілейної, десятої серії у 2017 році негативно позначився на продажах «вісімки», яку незаслужено розкритикували в перші місяці. Але згодом ситуація змінилася і модель набула поширення серед користувачів всього світу. Детальний огляд допоможе виділити переваги гаджета та визначитися з доцільністю його покупки. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://bigmag.ua/, в якому можна придбати iPhone 8 Plus бу за доступною ціною.

Переваги iPhone 8 і 8 Plus: що порадувало і здивувало?

Для кожного власника моделей iPhone 8 і 8 Plus плюси та мінуси свої: для одного швидкість роботи смартфона головний фактор, а для другого важливою є тільки якість фотографії. Але є універсальні функції, які хвилюють будь-якого користувача, незалежно від смаків і ритму життя. Ось що приготувала компанія Apple досвідченим і новим користувачам:

  • «Вісімка» останній смартфон зі звичною фізичною кнопкою «Home». Починаючи з X серії, вона стала сенсорною і злилася з дисплеєм.
  • Що стосується ПО, тут Apple немає рівних. Чотири ядра процесора відповідають за швидку роботу системи, два — за продуктивність. Смартфон функціонує на 25 % швидше без серйозних витрат енергії. Відео чіп розробили всередині компанії, без залучення сторонніх фірм, і тому органічно вписався в роботу платформи.
  • У iPhone 8 дебютувала технологія True Tone для настройки балансу білого кольору в залежності від освітлення. Ви запитаєте: "А яка з нього користь?". Завдяки покращеній передачі кольору, дивитися фото, відео або читати стало у 2 рази простіше, причому в різний час доби.
  • Додаткова реальність. Процесор A11 Bionic збільшив показники плавності та реалістичності, навіть найскладніші додатки будуть працювати на 100 % в новій платформі.
  • «Вісімка» випущена для любителів реалістичних фотографій. Оптичний стабілізатор зображення, крім того, відео записується в форматі 4К зі швидкістю 24, 30 і 60 кадрів в секунду.

З усіх плюсів явним лідером виступає покращений показник продуктивності. У програмі оцінки та порівняння пристроїв розробників Apple, iPhone 8 показав відмінні результати. Гаджет моментально виконує завдання без видимих для ока затримок. Так що навіть «важкі» ігри на «вісімці» просто літають, а графіка вражає уяву.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)
Попередня новина: Українці мають отримати ...
Наступна новина: Як правильно вибирати ...

КОМЕНТАРІ