Сучасний світ не втомлюється приємно радувати та продовжує дивувати новими можливостями, які відкриваються для всіх, без винятку. Так, наприклад, раніше покупка товарів в Китаї, безпосередньо у виробника або у роздрібного продавця здавалася чимось нереальним. Зараз же практично кожен другий українець або мав досвід замовлення чогось в Піднебесній, або впевнено планує це зробити. До речі, на сайті https://ua.ecb.bz/, ви безпосередньо можете замовити товари оптом із Китаю з доставкою в Україну. Ну а далі, ми розглянемо ТОП-5 причин, чому вигідно замовляти товари в Китаї.
Істотна економія коштів
Відомо, що товари з етикеткою «Made in China» продаються на ринку за лояльною ціною. І якщо раніше цей напис асоціювалася з низькою якістю, то зараз китайці прикладають дуже багато зусиль, щоб докорінно змінити ставлення людей до своєї продукції. І варто відзначити, що їм це вдається. І доказ тому — доставка товарів з Китаю в Україну, яка з кожним місяцем користується все більшим попитом. Але основна перевага — це, звичайно ж ціна, яка, в порівнянні з цінами на вітчизняному ринку, в рази нижча.
Висока якість
У Піднебесній навчилися відповідати дуже високим стандартам, завдяки китайцям у світі з'являються принципово нові, унікальні продукти та навіть репліки іменитих брендів стає все складніше сплутати з оригіналом. І тут навіть найвибагливіші покупці замислюються про те, що сенсу переплачувати за аналогічний товар немає.
Вигідні та прозорі умови доставки
Якщо раніше саме цей процес викликав максимум питань у всіх охочих купувати в Китаї, то зараз ситуація повністю змінилася. Крім того, що тут ви можете замовити оптимальний (як за термінами, так і вартістю) варіант доставки: літаком або поїздом (за 10 або 45 днів відповідно), тут же діє і ряд додаткових послуг:
- можливість об'єднати всі свої покупки в одну посилку;
- перевірка товарів на якість;
- хороше пакування;
- митне оформлення і так далі.
Додаткова перевага — можливість відстежувати статус своєї посилки в особистому кабінеті на сайті перевізника.
Широкий асортимент пропозицій
Тут креативним китайцям взагалі немає рівних. Вони ніби вміють заглядати в майбутнє і чітко розуміти, чого хотітимуть різні категорії покупців через 1-2-5-10 років. В результаті, вони виробляють такі товари, про існування яких ми можемо навіть не здогадуватися. І багато просунутих підприємців можуть навіть не привозити той чи інший товар з Китаю в Україну, побоюючись, що покупці просто не зрозуміють його і не будуть купувати.
Простота комунікації з продавцями
Це раніше в легкий ступор вводила лише думка про те, що китайські маркетплейси рясніють ієрогліфами та все розуміється тільки на інтуїтивному рівні. А зараз, коли можна користуватися онлайн-перекладачами — цей факт вже взагалі нікого не лякає і всі легко можуть спілкуватися між собою, знаходити спільну мову без будь-яких складнощів.
КОМЕНТАРІ
![аватар](themes/uzinform/avatars/1774.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Портал просто супер!
![аватар](themes/uzinform/avatars/285.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1715.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Мне нарвится стиль изложения
![аватар](themes/uzinform/avatars/1246.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Клас! Респект автору!
![аватар](themes/uzinform/avatars/137.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Прямо навіть не віриться
![аватар](themes/uzinform/avatars/1338.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Мне все понравилось
![аватар](themes/uzinform/avatars/866.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Супер-пупер!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1354.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
спасибі за цікаву ретроспективу!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1687.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
краще і не скажеш
![аватар](themes/uzinform/avatars/940.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Спасибі, стаття дуже допомогла.
![аватар](themes/uzinform/avatars/768.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
детальніше ласка
![аватар](themes/uzinform/avatars/138.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Help! У автора автограф можна взяти?
![аватар](themes/uzinform/avatars/838.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
![аватар](themes/uzinform/avatars/684.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Хм ... У кожного Абрама своя програма.
![аватар](themes/uzinform/avatars/1253.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Ну жесть конечно…
![аватар](themes/uzinform/avatars/1144.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Не верю.
![аватар](themes/uzinform/avatars/1721.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
спасибо за интересную ретроспективу!
![аватар](themes/uzinform/avatars/821.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
вне конкуренции
![аватар](themes/uzinform/avatars/1102.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
5ка! Отличный пост!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1670.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Достаточно интересная и познавательная тема
![аватар](themes/uzinform/avatars/1334.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Каменти жгут! :-D
![аватар](themes/uzinform/avatars/default.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
интересно. только название какое-то несерьезное.
![аватар](themes/uzinform/avatars/1457.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Всем привет. Понравился пост, ставлю 5 баллов.
![аватар](themes/uzinform/avatars/391.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Умные вещи говорит автор!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1026.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Супер-пупер!
![аватар](themes/uzinform/avatars/821.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
ось це позитив) просто клас)
![аватар](themes/uzinform/avatars/1726.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Пора автору памятник поставить при жизни. Кто за?
![аватар](themes/uzinform/avatars/458.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Читаешь это и думаешь...
![аватар](themes/uzinform/avatars/945.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
![аватар](themes/uzinform/avatars/227.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Благодарствую, полезная вещь.
Чтож, статья интересная. Давайте подисскутируем…