Російський опозиціонер Кара-Мурза вимагає відкрити справу про його отруєння

Російський опозиціонер Кара-Мурза вимагає відкрити справу про його отруєння

19.02.21 13:17 0 446
Опозиціонер Володимир Кара-Мурза звернувся до Слідчого комітету Росії з заявою за підсумками розслідування Bellingcat і The Insider, в якому йшлося про те, що до його отруєння в 2015 і 2017 роках могли бути причетні співробітники ФСБ.

Кара-Мурза вимагає порушити справу про замах на вбивство і притягнути до відповідальності згаданих у розслідуванні співробітників ФСБ Романа Мезенцева, Олександра Самофала, Костянтина Кудрявцева і Валерія Сухарева.

У розслідуванні Bellingcat йшлося про те, що співробітники ФСБ, які стежили за опозиціонером Олексієм Навальним перед його отруєнням у минулому році, систематично відстежували переміщення також і Володимира Кара-Мурзи перед тим, як він двічі був госпіталізований із симптомами отруєння – в 2015 і 2017 роках.

«Кількість поїздок, що збігаються – сім напрямків і чотирнадцять рейсів – робить випадковий збіг статистично неймовірним. Публічність Кара-Мурзи і картина постійного стеження мають значну схожість з іншими спробами замахів цієї групи ФСБ», – наголосили у Bellingcat. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Група Bellingcat встановила зв'язок співробітників ФСБ Росії з отруєннями опозиціонера Кара-Мурзи

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Через пандемію COVID-19 у ...

КОМЕНТАРІ