У Тернополі відкрили виставку «Зима,що нас змінила»

У Тернополі відкрили виставку «Зима,що нас змінила»

20.02.21 10:34 0 122
З нагоди Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні у музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини відкрили виставку «Зима, що нас змінила».

На відкриті виставки були присутні родичі, друзі та батьки загиблих Героїв. Участь у заході також взяв заступник голови ОДА Віктор Устенко.

«У боротьбі за свободу ми втратили багатьох справжніх Героїв, патріотів. Вони різні за віком, статтю, освітою. Серед них були успішні підприємці, студенти й пенсіонери. Тернопільщина ж згадує такі імена як Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко, Тарас Слободян і Василь Аксенин. Вони боролися за свободу та незалежність України. Та загинули з вірою в те, що їхня боротьба не буде марною. Ця виставка живе нагадування про їхню боротьбу. Вони завжди будуть у нашій пам'ять та серцях», - зазначає Віктор Устенко.

У експозиції представили особисті речі Героїв Небесної Сотні – уродженців Тернопільщини, артефакти, пов'язані з подіями Революції Гідності.

Як зазначив батько Устима Голоднюка, такі виставки потрібні, щоб стати частиною цієї історії, та виховувати нове покоління українців.

Переглянути виставку можна буде до 1 березня.

Додамо, що День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні». Адже саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ