Україна організаційно готова до прибуття будь-якого типу і кількості вакцин від COVID-19 – Ляшко

Україна організаційно готова до прибуття будь-якого типу і кількості вакцин від COVID-19 – Ляшко

21.02.21 09:12 0 137
Україна організаційно готова до прибуття будь-якого типу і кількості вакцин від COVID-19, розроблено план розвезення вакцин в обласні склади, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Є чіткий план, який дає змогу одразу після прибуття вакцини розвозити її в обласні склади 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та місто Київ) отримають вакцину в день розвезення, решта – наступного дня», – повідомив Ляшко у фейсбуці.

Оскільки медпрацівники будуть залучені протягом усієї вакцинальної кампанії, то Національна служба здоров'я укладатиме договори із визначеними для вакцинації закладами, та сплачуватиме їм за надані послуги, додав Ляшко.

«У перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації роботи НСЗУ виплачуватиме 8 тисяч гривнь на одну мобільну команду медиків. Далі медичний заклад отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 гривень за першу дозу введеної вакцини і 60 гривень – за другу. Дані про вакцинацію будуть вноситися до електронної системи охорони здоров'я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги», – пояснив головний санітарний лікар України. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Проблеми з вакцинацією від Covid-19: чи має міністр Степанов піти у відставку?

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі на площі ...
Наступна новина: Росія: суд залишив чинним ...

КОМЕНТАРІ