Ткаченко нагадав, що протягом трьох років планується відреставрувати або добудувати близько 150 різних пам'яток в усіх регіонах України. З цього переліку виокремили ті, які перебувають у «надзичайно поганому стані».
Читайте також: Пам'ятки архітектури на Львівщині руйнуються на очах
«Ми вже почали минулого й цього року їх ремонтувати, реставрувати. Наприклад, у Києві ви бачили Художній музей, в Одеській області – Олеській замок – це лише кілька об'єктів, не всі, це про аварійний стан, – на Хортиці, і йдеться про фортецю, яка розташована в Хотині», – розповів він.
Ткаченко назвав «головним акцентом» цього напрямку реставрацію і назвав кілька прикладів:
* Національна філармонія в Києві
* Чернівецький університет
* Палацовий комплекс у Качанівці, Чернігівська область
* «Золота підкова» замків у Львівській області: «це проведення реставрації в Підгорецькому замку, про який говорили, скільки я себе пам'ятаю, за часів незалежності»
* Миколаївська астрономічна обсерваторія; «ми хочемо також піднти пиання про створення музею ракетних військ стратегічного призначення, який розташований на межі Миколаївської та Кіровоградської областей», додав Ткаченко
* Національний літературний меморіальний музей Скоровороди, Харківська область
* Одеська обласна філармонія
* Замок Радзивілів, Волинська область
* Чортківський замок, Тернопільська область
* Дніпропетровський коледж культури і мистецтва
«Поїздивши по Україні, можу вам сказати: цих об'єктів не 150. На жаль, їх набагато більше. Якщо зараз держава не почне поштовх у цьому напрямку, ми, в принципі, можемо втратити не тільки нашу спадщину, але й культурні об'єкти, об'єкти, які здатні привертати увагу, бути об'єктами для приватних інвестицій, для туристичних маршрутів», – зазначив міністр.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Зеленський обіцяє «новий ...
Наступна новина: Блюда на бетонном мангале - ...