Склад індивідуального зберігання: явні переваги

Склад індивідуального зберігання: явні переваги

23.02.21 12:11 2 197

Склад індивідуального зберігання — відносно нова галузь в Україні. Перші схову самообслуговування з'явилися в Середі 1990-х років. Оренда боксу стає все більш популярним рішенням як серед приватних осіб, а також підприємств і організацій. Найчастіше українці орендують приміщення для тимчасового зберігання речей у зв'язку з переїздом і ремонтом. Окрім того, оренда боксу для зберігання — це актуальна тенденція серед малих і середніх компаній. Вони можуть в оптимальних умовах розмістити товари, обладнання, техніку та ін., не витрачаючи коштів на придбання площ і будівництво.

Що таке індивідуальний склад і в чому його переваги?

Поняття "Self-storage" з'явилося в Сполучених Штатах вже в 1958 році. Ця концепція характеризується найшвидшим зростанням у всій індустрії нерухомості в США за останні 35 років. У Сполучених Штатах функціонує понад 50,000 об'єктів, і, за оцінками, кожен 10-ий американець зберігає свої речі на такому міні-складі. Прийшов час і українцям оцінити переваги цього способу зберігання речей. До них можна віднести:

  • Ефективне вирішення проблеми нестачі місця. Особистий склад дозволить вам організувати зберігання речей (меблі на час ремонту, сезонний одяг, інвентар і багато іншого), які вам тимчасово не потрібні та заважають комфорту. При цьому ви в будь-який момент можете їх забрати назад в зручний для вас час — складські комплекси такого типу працюють 24 години на добу.
  • Оптимальні умови для зберігання. Сучасні складські комплекси надають оренду приміщення зі стабільною температурою і низькою вологістю. Тому ви можете зберігати тут будь-які предмети, не побоюючись за їх збереження, включаючи меблі та побутову техніку.
  • Безпечне зберігання. Компанії, що займаються складські комплекси типу Self-storage, гарантують збереження поміщених на тимчасове зберігання товарів. З метою забезпечення високого рівня безпеки територія складів охороняється, і знаходиться під постійним відеоспостереженням. Всі ключі від боксів знаходяться у клієнта, навіть персонал не має право доступу до боксу, поки в ньому знаходиться майно замовника.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Десятки тисяч людей ...
Наступна новина: Держенергоефективності із ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Exx1t - 23.02.21

Нормусь

аватар країна
Whatsu_u_u_p - 23.02.21

хорошая идея.