«Серед українських військовослужбовців 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго останнім часом та протягом минулого року випадків захворювання на чуму або хворобу, викликану вірусом ебола, не було виявлено», – повідомив він.
Читайте також: Кулеба про загибель італійського посла в ДР Конго: Україна засуджує тероризм у всіх формах
За його даними, наразі ніхто з українських військових 18 окремого вертолітного загону Місії ООН, які несуть службу в Демократичній Республіці Конго, не хворіє також на коронавірусну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії захворіли двоє військових, один із них помер у листопаді 2020 року.
У командуванні також повідомили про умови для надання медичної допомоги українським військовим у Демократичній Республіці Конго при виявленні підозри на захворювання на COVID-19, хворобу, спричиненою вірусом ебола, або місцевими різновидами чуми.
«У разі виявлення військовослужбовця з ознаками хвороби проводиться негайна ізоляція, евакуація та подальше лікування у госпіталях Місії ООН 3-го рівня (місто Гома, ДР Конго) або 4 рівня (місто Найробі, Республіка Кенія, місто Ентеббе, Республіка Уганда, місто Кіншаса, ДР Конго)», – мовиться у відповіді полковника Тукаленка.
Читайте також: На Закарпатті виявили два випадки захворювання на малярію – ЦГЗ
Загалом чисельність українського національного контингенту в Демократичній Республіці Конго становить 246 військовослужбовців.
21 лютого міжнародна агенція AFP повідомила про чотири смерті від хвороби, спричиненої вірусом ебола, у Демократичній Республіці Конго. Раніше агенція повідомляла про понад 500 випадків захворювання на різні види чуми в провінції Ітурі, з них 31 людина загинула.
Попередній спалах еболи в Демократичній Республіці Конго тривав з 2018 по червень 2020 року і призвів до загибелі 2 277 людей.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Україні запрацював сервіс ...
Наступна новина: Ртуть,пестициди та важкі ...