Тернопілля: завдяки «Великій реставрації» відбудують дороги до відновлених пам'яток

Тернопілля: завдяки «Великій реставрації» відбудують дороги до відновлених пам'яток

11.03.21 11:13 0 62
Під час форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив, що в рамках проєкту «Велика реставрація» планується відбудувати, реставрувати та відремонтувати близько 150 культурних пам'яток за три наступні роки. Передбачається, що підхід до роботи буде комплексним і одночасно із реставрацією до об'єктів культурної спадщини будуть ремонтуватися або прокладатися нові дороги.

«Окрім реставрації, ми будуємо туди дороги, ставимо навігацію для того, щоб люди, навіть коли вони не планують поїхати до якогось об'єкту, бачили вказівник, заїжджали, дивилися, провели там 30-40 хвилин - годину і дізнавалися більше про свою країну», - розповів Тимошенко.

За його словами, на «Велику реставрацію» цього року виділено 2 млрд грн – такої суми на оновлення культурної спадщини в Україні ще ніколи не виділялося.

Нагадаємо, що до переліку об'єктів будуть включені об'єкти, які перебувають не лише на балансі Міністерства культури та інформаційної політики, а й на балансі інших міністерств, відомств та місцевого самоврядування. Частина об'єктів «Великої реставрації» відбудовується у рамках великих проєктів, розповів Тимошенко.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Бренд Pangaia: Екомода 2021

КОМЕНТАРІ