Будівництво дитсадка у Слобідці розпочали ще у 2008 році, проте через брак коштів призупинили. Відновити роботи змогли лише завдяки президентській програмі «Велике будівництво».
"У селі Слобідка проживає 678 жителів. Раніше батьки були змушені возити дітей у дитсадок у сусідніх сіл за 5-10 кілометрів, або займатися самоосвітою вдома. Однак завдяки програмі «Велике будівництво» ми завершили будівництво. Відтепер діти у селі Слобідка є власний сучасний дитсадок", - зазначає голова ОДА Володимир Труш.
Додамо, що цьогоріч у рамках програми «Велике будівництво» на Тернопільщині заплановано реалізувати 16 проєктів. До програми включено п'ять шкіл, чотири стадіони, садочок та спортивний комплекс, ЦНАП та чотири об'єкти економічного спрямування.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Жителю Мінська дали два ...
Наступна новина: На Тернопіллі МОН і МОЗ ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка