На Тернопільщині обговорили засоби подолання спалаху грипу водоплавної птиці в області

На Тернопільщині обговорили засоби подолання спалаху грипу водоплавної птиці в області

20.03.21 10:41 0 113
Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Гайдука пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Основним питанням для розгляду став спалах грипу водоплавної птиці на території зоокутка гідропарку «Топільче» Комунального підприємства «Об'єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя» та хід проведення оздоровчих заходів. Епізоотична ситуація щодо грипу птиці в Європі, Україні та області, шляхи запобігання поширенню збудника захворювання.

«Ми вирішили активізувати роботу з проведення оздоровчих заходів щодо грипу на території зоокутка гідропарку «Топільче», та здійснювати постійний контроль за станом здоров'я птиці в індивідуальних господарствах населення, розташованих у зоні нагляду. При виявленні ознак захворювання громадянам потрібно негайно повідомити Головне управління, щоб воно провело відбір патматеріалу для дослідження на грип. Нам необхідно виявити всі випадки та ліквідувати їх максимально швидко», - зазначив Ігор Гайдук.

Також на комісії вирішили вважати епізоотичну ситуацію в області щодо грипу птиці на території міста Тернополя – неблагополучною, а на території області - загрозливою.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рожкова про справу ...
Наступна новина: З 2020 року НАБУ відкрило ...

КОМЕНТАРІ