ПЛР-тест для іноземців,для українців – тест або самоізоляція: ДПСУ про нові правила в’їзду в Україну

ПЛР-тест для іноземців,для українців – тест або самоізоляція: ДПСУ про нові правила в’їзду в Україну

26.03.21 09:42 0 45
У Державній прикордонній службі України уточнили, якими є нові умови в'їзду в Україну, відповідно до рішення уряду щодо подальшого запобігання поширенню COVID-19.

«Щоб потрапити в Україну, іноземці, окрім обов'язкового полісу страхування, як це було визначено до цього, повинні мати і негативний результат тестування на COVID-19. Він повинен бути зроблений методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більше як за 72 години до перетину державного кордону. У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тестування на COVID-19 співробітники ДПСУ відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону», – йдеться на сайті ДПСУ.

У прикордонному відомстві зазначили, що самоізоляції підлягають громадяни України, які перетинають державний кордон, за винятком деяких категорій, зокрема, й тих, хто мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину державного кордону.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції, мають встановити та активувати мобільний додаток «Вдома», нагадують у ДПСУ.

«Внесено зміни й щодо пропуску через КПВВ осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Зокрема, без самоізоляції будуть пропускатися громадян України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред'явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором», – йдеться в повідомленні. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: COVID-19: Львівщина має «червоний» рівень, Дніпро анонсує власний карантин

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ