Володимир Труш привітав працівників Управління СБУ в Тернопільській області з професійним святом

Володимир Труш привітав працівників Управління СБУ в Тернопільській області з професійним святом

26.03.21 09:31 0 43
Службі безпеки України виповнюється 29 років, протягом яких спецслужба захищає Україну від ворогів – зовнішніх і внутрішніх.

25 березня, у день створення вітчизняної спеціальної служби, урочисті заходи відбулись в Управлінні СБУ в Тернопільській області. Співробітники управління та їх гості вшанували пам'ять працівників СБУ, які віддали свої життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, та поклали квіти до меморіальної стели загиблим бійцям.

Привітав тернопільських спецпризначенців із професійним святом голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Ваша служба – одна з найскладніших. Так, складні умови ставлять перед вами нові завдання щодо захисту стратегічних інтересів і національної безпеки країни. І ви з цими завданнями справляєтеся. Я переконаний, що для кожного із вас це не просто робота, а покликання і справа всього життя, яку ви з честю виконуєте. Впевнений, що працівники Служби безпеки Тернопільщини завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов'язки», - зазначив Володимир Труш.

Голова обласної державної адміністрації побажав усім присутнім миру, віри, терпіння, міцного здоров'я, нових досягнень у професійній діяльності в почесній справі служіння народу України.

За високий професіоналізм, відданість справі забезпечення безпеки суверенної України та з нагоди 29-ї річниці створення Служби безпеки України Володимир Труш відзначив кращих службовців грамотами обласної державної адміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Мінветеранів про ...

КОМЕНТАРІ