У Білорусі силовики затримали десятки людей на акціях до Дня Волі

У Білорусі силовики затримали десятки людей на акціях до Дня Волі

27.03.21 10:36 0 52
Щонайменше 50 людей затримані в Мінську та інших білоруських містах 25 березня під час акцій до Дня Волі, повідомляє правозахисний центр «Весна». Серед затриманих є журналісти, які висвітлюють події за завданнями редакцій.

Масових акцій, які зазвичай відбуваються в цей день, не відбулося. Центр Мінська заздалегідь заблокувала міліція. В інших містах люди збиралися невеликими групами на подвір'ях. Багато активістів були затримані превентивно, в тому числі напередодні свята.

Журналісти повідомляють про нечисленні акції по всій країні. У Мінську над проспектом Незалежності невідомий підняв у небо біло-червоно-білий прапор. На місці загибелі в серпні 2020 року протестувальника Олександра Тарайковського з'явилися білі і червоні квіти.

Акції солідарності з білорусами відбулися в Гамбурзі, Відні, Варшаві, Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах.

День Волі день пов'язаний із проголошенням у 1918 році незалежності Білоруської Народної Республіки, що проіснувала менш як рік. Її офіційним символом був біло-червоно-білий прапор, який зараз використовують учасники протестів. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: День Волі в Білорусі. Що білоруси відзначають 25 березня і чому влада намагається їм це заборонити?

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі держава ...
Наступна новина: Суд через акцію під ОП: ...

КОМЕНТАРІ