«Тернопільщина має великий досвід по благоустрою та озелененню населених пунктів, щороку навесні ми проводимо акції з висадки дерев, що стало вже традиційно. Нам необхідно докласти зусиль, щоб область стала більш зеленою. Також хочу додати, що площа зелених насаджень в області, які охоплені доглядом – 1.7 тис. га., - це парки, гідропарки, сквери, бульвари», - зазначив Володимир Важинський.
Окрім того, заступник голови ОДА закликав всіх не байдужих долучатися до акції з озеленення та благоустрою, адже кожен з нас повинен дбати про довкілля заради майбутніх поколінь.
Додамо, що у 2020 році в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» висаджено 15.7 тис. шт. саджанців дерев та кущів.
Протягом березня – квітня цього року знову проходить щорічна акція, а у квітні – День благоустрою населених пунктів, під час якого теж запланована висадка зелених насаджень.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У США за контрабанду ...
Наступна новина: ЄС не узгодив розбіжності ...
Михаил Зборовский: как IT-решения обеспечивают ...
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ