Баку звинувачує Єреван у застосуванні російських «Іскандерів» у Карабаху

Баку звинувачує Єреван у застосуванні російських «Іскандерів» у Карабаху

04.04.21 11:05 0 142
Азербайджан заявив про виявлення уламків ракет «Іскандер», використаних, за твердженням Баку, Вірменією під час війни в Нагірному Карабаху восени 2020 року.

Азербайджанське агентство з розмінування територій (ANAMA) показало 2 квітня в Баку уламки ракет «Іскандер», які були виявлені, за твердженням представника організації, в Нагірному Карабаху. У Баку наголошують, що, судячи з маркування, ракети не являли собою експортний варіант, тобто були призначені для використання російськими військовими.

Представник агентства повідомив журналістам, що уламки двох ракет були виявлені в місті Шуша 15 березня під час очищення територій від мін (Баку повернув утрачений ще 1992 року контроль над містом Шуша на початку листопада 2020 року, незадовго до укладення угоди про припинення бойових дій).

Начальник Головного штабу Збройних сил Вірменії Артак Давтян відмовився коментувати застосування комплексів «Іскандер» і вказав на те, що «інформація не підлягає розголошенню». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «В одному залпі – 24 ракети»: Росія накопичує тактичне озброєння біля українських кордонів

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: YouTube тестує новий ...
Наступна новина: У Тайвані оголошено жалобу ...

КОМЕНТАРІ