На Тернопіллі у Теребовлянському ліцеї оновили харчоблок та зробили сучасну медіатеку

На Тернопіллі у Теребовлянському ліцеї оновили харчоблок та зробили сучасну медіатеку

04.04.21 09:50 0 134
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш з робочим візитом відвідав Теребовлянську ОТГ. Зокрема, він оглянув матеріально-технічну базу Теребовлянського профільного ліцею з пансіоном де навчається 306 учнів. Голова ознайомився з оновленою медіатекою та харчоблоком закладу, який було модернізовано в рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів.

«Я переконаний в тому, що основні знання які дає середня освіта, є тим фундаментом, завдяки якому можна досягнути найбільших вершин. Саме тому нам необхідно модернізувати освітні заклади, щоб вони мали можливість виконувати свої функції. Тепер учні ліцею мають оновлений харчоблок з набагато більшими можливостями, ніж було, та сучасну медіатеку, яка допоможе отримувати знання», - зазначив голова ОДА Володимир Труш.

Нагадаємо, що загальна вартість проєкту ,,Спроможна школа для кращих результатів” - ,,Медіатека – новий світ інформації” склала – 1,5 млн грн. Частка співфінансування з обласного бюджету – 43 тис. грн. Проєкт пов'язаний з капітальним ремонтом та оновленням просторово-предметного оточення частини першого поверху спального корпусу (пансіону) та перетворенням бібліотеки школи, яка потребувала ремонту, у сучасну медіатеку, приміщення якої поділено на окремі зони для роботи. В медіатеці є можливість проводити інтерактивні заняття та комп'ютери для навчання.

Проєкт переобладнання харчоблоку – 52,7 тис. грн. Частка співфінансування – 158,1 тис. грн.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У КМДА таки вирішили ...
Наступна новина: Росія: правозахисники ...

КОМЕНТАРІ