Програма Work Travel USA: що потрібно знати?

Програма Work Travel USA: що потрібно знати?

05.04.21 22:56 0 324

Work and Travel USA - це незабутнє літо на іншому кінці земної кулі, шанс заробити непогані гроші, можливість удосконалити знання англійської мови та просто найпопулярніша програма міжнародного студентського обміну. Далі, ми розглянемо основні моменти, які вам потрібно знати про дану програму.

Факти про Work and Travel USA:

  • Суть та зміст. Стати іншим. Не таким як усі. Заробити багато грошей, вивчити мову, познайомитися з новими людьми, розширити світосприйняття і сфотографуватися там, де багато знайомих будуть мріяти до старості побувати.
  • Віза. На літній період часу Вам оформляють візу J-1 в Сполучені штати Америки. Віза оформляється на термін до п'яти місяців, протягом яких Ви можете офіційно працювати, подорожувати, продавати, купувати, єдине, що Ви не зможете голосувати (але, скоріше за все, Ви не дуже будете засмучені з цього приводу). Замість вас оформлять всі необхідні документи, а також підготують до можливої співбесіди в посольстві.
  • Робота. Ще в Україні Ви вибираєте роботу та роботодавця за власними кліматичними та географічними вподобаннями та підписуєте обопільний контракт - job offer.
  • Вакансії. Робота по програмі пропонується в основному у сфері обслуговування (хостес в готелі, рятувальник в басейні, офіціант в ресторані або кафе, консультант, охоронець, продавець в магазині, касир, співробітник парку розваг тощо). Більшість вакансій з максимальною практикою англійської мови. Адже ви хочете на ній заговорити?
  • Зарплата. Заробітна плата в штатах досить висока за студентськими мірками — близько 2-3 тисяч доларів на місяць. Мінімальна оплата Вашої праці становитиме $ 7,25 в годину.  Якщо Ви хочете заробити більше, то друга робота або овертайми завжди у Вашому розпорядженні.
  • Мова. 40 % учасників програми їдуть в США без знання мови. Парадокс, але це так. Зазвичай люди починають говорити на другий-третій тиждень перебування, до цього в основному слухають. Дуже зручно та просто вчить мову саме в США, тому що коли американці говорять, вони мимоволі дублюють суть розмови жестикуляцією, щоб було максимально зрозуміло про що йде мова. Американці настільки доброзичливі, що завжди допомагають адаптуватися студентам, аж до надокучливого занепокоєння про облаштування Вашого побуту.
  • Життєвий досвід. Як показує практика, що пройшли програму Work and Travel USA являють собою приклад самостійності, цілеспрямованості, незалежності. Учасники програми отримують нові знання та навички не з книжок, а з власного досвіду щоденного спілкування з представниками іншої культури. Досвід, який отримують студенти в США, дозволяє їм по-іншому поглянути на навколишній світ, на своє місце в ньому, розкрити свої можливості та навчитися бути сильними та успішними людьми.
  • Досвід роботи. Учасники програми Work and Travel USA отримують можливість не просто ознайомитися зі стандартами роботи американських компаній та перевірити їх у дії, але й використовувати потім набутий досвід для успішного кар'єрного зростання по поверненню в Україну.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Нужна хна для бровей: ...

КОМЕНТАРІ