Локдаун по-київськи: влада видала майже пів мільйона спецперепусток для проїзду

Локдаун по-київськи: влада видала майже пів мільйона спецперепусток для проїзду

06.04.21 09:04 0 95
Департамент транспортної інфраструктури КМДА видав 437 тисяч спеціальних перепусток для користування громадським транспортом, повідомила у понеділок пресслужба столичної адміністрації.

За даними КМДА, загалом надрукували 500 тисяч перепусток.

«Через велику кількість заявок ми у терміновому порядку додруковували додатково 100 тисяч спецперепусток. На мають видати ще 63 тисячі перепусток. Для того щоб усі, кому потрібні спецперепустки, могли їх отримати, працівники відповідальних структурних підрозділів КМДА та районних держадміністрацій працювали в обидва вихідні. Усі, хто не отримав перепустки, доотримають їх у понеділок чи вівторок», – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, першочергово спецперепустки отримали медичні працівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, працівники торгівлі та військові.

« на маршрути столиці вийшли понад 1130 одиниць рухомого складу. Тобто увесь наземний комунальний громадський транспорт. Метрополітен також працює у звичному режимі, теж за спецперепустками, але з обмеженням на вхід. Такий захід необхідний для запобігання скупчення пасажирів у вестибюлях та на платформах станцій. Маршрутки в місті також працюють у режимі спецперевезень», – сказав Поворозник. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: КМДА оприлюднила порядок отримання спецперепусток на проїзд у транспорті з 5 квітня

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ