Місцеві чиновники також підтвердили, що район Аргандаб на околиці столиці провінції, міста Кандагар, перейшли під контроль уряду 4 квітня.
У заяві міністерства вказано, що під час звільнення Аргандаба та прилеглих районів щонайменше 37 бойовиків були вбиті та ще 28 поранені. Згідно із заявою, силовики «вилучили 90 мотоциклів», а також знищили «велику кількість зброї», що належала бойовикам.
Посадовці заявили, що цивільним громадянам також було завдано шкоди, а деякі з них були змушені залишити свої будинки під час сутичок між урядовими силами та бойовиками. Але інформації про жертви серед цивільного населення влада не наводить.
Рух «Талібан» ще не коментував ці повідомлення. Чиновники в Кандагарі заявляють, що таліби розміщували міни вздовж доріг в Аргандабі, і це може затримати повернення біженців до своїх домівок. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: В Афганістані вбили трьох медпрацівниць, які проводили вакцинацію від поліомієліту
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Зеленський: українські ...
Наступна новина: Особливості дорами та ...
Однокамерний септик з бетонних кілець і вплив ґрунту на роботу системи.
Переваги доставки з Китаю
Обучение в Польше: возможности и преимущества
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?