В Офіс омбудсмена торік надійшло на 40% більше звернень,ніж за рік до того – звіт

В Офіс омбудсмена торік надійшло на 40% більше звернень,ніж за рік до того – звіт

08.04.21 08:33 0 97
До Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за 2020 рік надійшло понад 48 тисяч звернень. Це на 40% більше, ніж у 2019 році, коли нарахували майже 34 тисячі звернень. Про це повідомила Омбудсмен Людмила Денісова в рамках презентації щорічної доповіді за 2020 рік про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні.

«Більшість повідомлень стосувались порушень громадянських і політичних прав – понад 50%, і п'ята частина стосувалась економічних, соціальних і культурних прав», – зазначила Денісова.

Із початком пандемії COVID-19 та карантинних заходів, від квітня 2020 року щомісячна кількість повідомлень про порушення прав людини почала зростати, у порівнянні з аналогічними періодами 2019 року.

«Більшість повідомлень у серпні і липні, коли була найбільша кількість звернень до Уповноваженого, стосувалась порушення прав на звернення до органів влади, доступу до інформації, судового захисту та свободи пересування», – додала вона. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У 2020 році в Україні за домашнє насильство засудили 921 людину – Державна судова адміністрація

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі дія City ...
Наступна новина: Консул відвідав 12 ...

КОМЕНТАРІ