Концентратори кисню — незамінні апарати в боротьбі з пандемією COVID-19

Концентратори кисню — незамінні апарати в боротьбі з пандемією COVID-19

08.04.21 12:58 5 196

Коли коронавірус потрапляє в нижні дихальні шляхи, він стає смертельним. Це поворотний момент у всій діагностиці, тому що перехід від легкого до важкого ступеня може статися дуже швидко. Небезпека починається в ту мить, коли коронавірусна інфекція досягає легеневих артерій. У кожного 7 пацієнта спостерігається утруднене дихання та серйозні ускладнення інших життєво важливих систем, а у 6 % стан взагалі критичний — розвивається пневмонія і септичний шок.

Через пандемію COVID-19 збільшився попит на медичний кисень, і виникла необхідність його виробництва у великих масштабах. Як результат, великим попитом стали користуватися кисневі концентратори. Нумо розгляньмо що вони собою являють. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://euromed.kiev.ua/, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Кисневі концентратори: що потрібно знати?

Кисневі концентратори — це пристрої, що використовуються в медицині для отримання медичного кисню з атмосферного повітря. Вони є вигідною альтернативою балонів з киснем, а також газифікаторів, які вимагають заправки рідким киснем. Крім того, кисень на концентраторах виробляється 24 години на добу. Тому в періоди гострої потреби, які виникали під час пандемії, у медустанов не бракуватиме кисню, вони не будуть залежати від поставок і не постраждають від ситуації гострого дефіциту кисневих балонів і рідкого кисню на ринку.

Принцип дії концентраторів

Концентратори виробляють медичний кисень з навколишнього повітря на основі адсорбційної технології. Суть даної технології полягає в здатності адсорбуючих матеріалів вибірково поглинати азот і домішкові гази, що знаходяться в повітрі, пропускаючи при цьому молекули кисню. Це забезпечує стабільну роботу кисневих концентраторів і відмінні параметри виробленого газу. Чистота одержуваного кисню досягає 95 %, а з системою доочистки — збільшується до 99 %.

Киснева терапія: що потрібно знати?

Киснева терапія — це терапевтичне лікування хронічної дихальної недостатності. Її мета полягає в тому, щоб підвищити концентрацію кисню в легеневих альвеолах, в результаті чого, насичений ним гемоглобін доставляється в тканини організму.

Киснева терапія володіє наступними перевагами:

  • Запобігає ацидозу та іншим наслідкам гіпоксії.
  • Підвищує працездатність серця та органів дихання.
  • Знижує побічні ефекти від прийому лікарських препаратів.
  • Впливає на нормальну роботу імунної системи.
  • Надає туберкулоцидну, віруліцидну та фунгіцидну дію.

Медичний кисень застосовується при лікуванні багатьох захворювань: дихальної, серцево-судинної та нервової системи, крові (анемія), кластерних головних болів або мігрені, органів травлення і сечостатевої системи, а також в онкології, гінекології, для регенерації сполучної тканини й багатьох інших.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

КОМЕНТАРІ

аватар країна
mermaiiiid - 08.04.21

Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.

аватар країна
Lena_Shvarts - 08.04.21

Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.

аватар країна
Atom05 - 08.04.21

Добавлю эту статью в закладки.

аватар країна
pavloaye - 08.04.21

Добавлю эту статью в закладки.

аватар країна
exrebenok - 08.04.21

Портал просто супер!